عطر لالیک آمیتیس- Lalique Amethyst

شناسه محصول: نامعلوم

یکی از این عطرها که در صنعت عطرسازی موج زده است لالیک آمیتیس- Lalique Amethyst است. این عطر توسط جواهرساز مشهور فرانسوی، رنه لالیک، در سال 2007 عرضه شد.

برند:لالیک
حجم

18 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 480,000 تومان

توضیحات

عطر لالیک آمیتیس- Lalique Amethyst

عطرها بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما هستند، آنها نه تنها به بهبود خلق و خوی ما کمک می کنند بلکه به عنوان نوعی بیان و هویت نیز عمل می کنند. یکی از این عطرها که در صنعت عطرسازی موج زده است لالیک آمیتیس- Lalique Amethyst است. این عطر توسط جواهرساز مشهور فرانسوی، رنه لالیک، در سال 2007 عرضه شد و از آن زمان به دلیل ترکیب منحصر به فرد نت‌ها و طرفداران وفاداری را به خود جلب کرده است.
رنه لالیک برند لالیک را در سال 1888 تاسیس کرد و خیلی زود با تجمل و ظرافت مترادف شد. لالیک به خاطر خلق جواهرات نفیس و ظروف شیشه ای که مورد علاقه افراد مشهور و شخصیت های مشهور آن زمان بود، شهرت داشت. در سال 1992، نوه لالیک، ماری کلود لالیک، شرکت را بر عهده گرفت و میراث پدربزرگش را ادامه داد. تحت رهبری او، این برند خط تولید خود را به عطر گسترش داد.لالیک آمتیس در سال 2007 به عنوان ادای احترام به سنگ های قیمتی آمتیس راه اندازی شد. الهام بخش این عطر طرح نمادین لالیک “Epines” (خارها) بود که برای اولین بار در سال 1920 معرفی شد.
ترکیب بندی لالیک آمتیس تعادلی ظریف از نت های گلی و میوه ای است. نت های بالایی شامل توت سیاه، توت سیاه و تمشک است که رایحه ای شیرین و آبدار به عطر می دهد. این نت‌ها با نت‌های میانی که شامل گل صد تومانی، مگنولیا و گل رز می‌شوند متعادل می‌شوند و به رایحه حسی گل می‌بخشند. نت های پایه مشک، وانیل و نت های چوبی، عمق و پیچیدگی را به عطر می بخشد. ترکیب این نت ها رایحه ای تازه و پیچیده ایجاد می کند. نت‌های میوه‌ای، جای خود را به قلب گلی می‌دهند که لطیف و در عین حال فریبنده است، در حالی که نت‌های پایه پایانی گرم و آرامش‌بخش ارائه می‌کنند.
این عطر بی نظیر نیست و می توان آن را هم در روز و هم در شب استفاده کرد. لالیک آمتیس عطری است شیک و زنانه که اعتماد به نفس و پیچیدگی را القا می کند. نت های میوه ای و گلی این عطر به طور یکپارچه با هم ترکیب می شوند تا رایحه ای را ایجاد کنند که هم طراوت و هم جذاب است.
این عطر سیلاژ متوسطی دارد، به این معنی که ردپای ظریفی را پشت سر مصرف کننده بر جای می گذارد. حدود 6 تا 8 ساعت دوام می آورد و برای مجالس رسمی و غیررسمی ایده آل است. این عطر برای خانم‌هایی در هر سنی مناسب است که از تجمل گرایی قدردانی می‌کنند. لالیک آمتیس به اندازه کافی همه کاره است که بتوان آن را در تمام طول سال پوشید، اگرچه به دلیل نت های میوه ای که دارد به ویژه برای ماه های بهار و تابستان مناسب است. این عطر برای کسانی که رایحه‌های ملایم و مطبوع را ترجیح می‌دهند عالی است. 
این عطر به اندازه کافی همه کاره است که بتوان آن را در تمام طول سال استفاده کرد و برای خانم هایی در هر سنی که به تجمل گرایی قدردانی می کنند مناسب است. به طور کلی، لالیک آمتیس عطری است که باید برای هرکسی که از عطرهای لوکس قدردانی می کند، امتحان کند. این رایحه ای جاودانه است که اعتماد به نفس و پیچیدگی را تراوش می کند و مطمئناً در هر کلکسیون عطری به یک عنصر اصلی تبدیل می شود.
تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.