عطر اورتو پاریسی مگامار – Orto Parisi Megamare

شناسه محصول: نامعلوم

عطر اورتو پاریسی مگاماره زنانه و مردانه (Orto Parisi Megamare)

، یکی از معروف ترین عطرهای برند ایتالیایی اورتو پاریسی است. این عطر در سال ۲۰۱۹ روانه بازار عطر شد.

عطر اورتو پاریسی مگاماره زنانه و مردانه – Orto Parisi Megamare ، یکی از معروف ترین عطرهای برند ایتالیایی اورتو پاریسی است. این عطر  در سال ۲۰۱۹ روانه بازار عطر شد. مگاماره یا مگامار به دلیل نت های خاص و بی نظیرش معروف و محبوب شده است. اورتو پاریسی فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ شروع کرد و تا سال ۲۰۱۹ حدود هشت عطر را عرضه کرد. می توان گفت هر یک از عطرهای اورتو پاریسی، یک اثر هنری هستند که در کنار یک رایحه خوب و با کیفیت، زیبایی و هنر درخشان را به شما هدیه می دهند.

آقای الساندرو گوالتری (Alessandro Gualtieri)، عطرساز مگامار، از غنا و اصالت نت های دریایی در این عطر بهره گرفته است. اورتو پاریسی مگاماره یکی از بهترین نمونه های عطرهای اقیانوسی و دریایی است که آن حال و هوا را به زیبایی و با ظرافت تمام به تصویر می کشد.

 

حجم

18 میل, 30 میل, 50میل

گرید

گرید H, گرید HIHI

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 670,000 تومان

توضیحات

عطر اورتو پاریسی مگاماره زنانه و مردانه – Orto Parisi Megamare

عطر اورتو پاریسی مگاماره یکی از معروف ترین عطرهای برند ایتالیایی اورتو پاریسی است. این عطر  در سال ۲۰۱۹ روانه بازار عطر شد. مگاماره یا مگامار به دلیل نت های خاص و بی نظیرش معروف و محبوب شده است.

اورتو پاریسی فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ شروع کرد و تا سال ۲۰۱۹ حدود هشت عطر را عرضه کرد. می توان گفت هر یک از عطرهای اورتو پاریسی، یک اثر هنری هستند که در کنار یک رایحه خوب و با کیفیت، زیبایی و هنر درخشان را به شما هدیه می دهند.

آقای الساندرو گوالتری (Alessandro Gualtieri)، عطرساز مگامار، از غنا و اصالت نت های دریایی در این عطر بهره گرفته است. اورتو پاریسی مگاماره یکی از بهترین نمونه های عطرهای اقیانوسی و دریایی است که آن حال و هوا را به زیبایی و با ظرافت تمام به تصویر می کشد.

آکوردهای دریایی می دانند چگونه احساسات شما را آرامش ببخشند. نت های دریایی قادر به یادآوری خاطرات ما هستند؛ عاشقانه ها، خوشحالی ها …
به همین راحتی نمی توان اورتو پاریسی مگاماره – Orto Parisi Megamare  را در فضا از بین برد. این عطر به دلیل پرفورمنس فوق العاده بالایی که دارد، از معروفیت برخوردار شده است. در یک کلام باید گفت اورتو پاریسی مگاماره یک بمب اتم است!

اورتو پاریسی مگامار پخش بوی بسیار زیادی دارد. همانطور که توضیح داده شد، امکان ندارد اطرافیان شما متوجه این رایحه درخشان نشوند. این امر، زمانی عجیب تر می شود که بدانید اورتو پاریسی مگاماره یک عطر خنک است.

عطر اورتو پاریسی مگامار

معمولا عطرهای با طبع خنک از دوام و پخش کمتری نسبت به عطرهای گرم برخوردار هستند. عطر اورتو پاریسی مگاماره با وجود این طبع خنک، علاوه بر پخش فوق العاده، دوام بسیار زیادی هم دارد.

این عطر همچنان با قدرت بر روی پوست شما باقی خواهد ماند و شما را مبهوت و متحیر خواهد کرد. یا این عطر می توان تا ساعت ها در اعماق اقیانوس ماند و لذت برد!

مگا در یونانی به معنی “بزرگ” و ماره در زبان لاتین “دریا” معنی می شود. البته “ماره” نیز در زبان رومانیایی به معنای “بزرگ” است.

عطر اورتو پاریسی مگاماره – Orto Parisi Megamare  علاوه بر طبع خنک، رایحه تقریبا تلخ و دریایی دارد. اگر به این نوع از نت های تازه و طبیعی علاقمند هستید، اورتو پاریسی مگاماره را فراموش نکنید. این عطر، خاص ترین و عجیب ترین تولید اورتو پاریسی است. با اورتو پاریسی مگاماره، قربانی روایح خواهید شد؛ همچون مخدری که نمی توان آن را کنار گذاشت.

عطر مگاماره (اورتو پاریسی مگامار) به دلیل این طبع خنک، بهترین انتخاب و البته خاص ترین گزینه برای گرمای بهار و تابستان است.

اما جالب است بدانید این عطر آنچنان فرافکنی می کند و آنچنان خاص و اعتیادآور است که بر طبق گزارشاتی از مصرف کنندگان، حتی حاضر نشده اند از Megamare در زمستان هم بگذرند! و اذعان کرده اند که این عطر در هوای سرد نیز همچنان پرفورمنس بالایی دارد.

نت هایی که در مگاماره اورتو پاریسی به کار رفته است، همگی همان حال و هوای آبی و اقیانوسی را برای شما تداعی می کنند. آب دریا، پرتقال، بنفشه، فلفل و آب نت های ابتدایی این عطر یونیسکس هستند. نت هایی که از همان ابتدا، هیجان و طراوت را به ارمغان می آورند.

این عطر به دلیل نت های خنک و روایح طبیعی و Fresh که دارد، برای زمان ورزش شما هم مناسب است. عطر اورتو پاریسی مگاماره در گروه بویایی معطر آبی قرار گرفته است و از روایحی سبز و تازه و آبی بهره برده است.

نت های میانی برای این عطر خنک و تلخ شامل آب دریا، اسطوخودوس، نت های سبز، جلبک دریایی، چای و نمک می شود. به جرأت می توان گفت چنین نت هایی در هیچ عطر دیگری اینچنین زیبا در کنار یکدیگر قرار نگرفته اند. به دلیل نوع روایحی که این عطر خنک دارد، احتمالا شنیده باشید که Megamare یک عطر مردانه است؛ چرا که این نوع از روایح را بیشتر آقایان پسندیده اند استفاده کرده اند.

در آخر پس از گذشت مدت زمانی، نت های پایه ظهور می کنند که دوام بیشتری دارند و در واقع، بنای عطر گذاشته می شود. مشک، خزه درخت بلوط، چوب صندل سفید و عنبر نت های پایانی اورتو پاریسی مگاماره – Orto Parisi Megamare  هستند که تلخی و شیرینی ملایمی را در کنار هم به وجود می آورند.

این عطر را در هر سنی می توان استفاده کرد. روایح مگامار را می توان در دسته های آکواتیک (آبی)، ادویه ای، مصنوعی و تازه قرار داد.

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.