عطر شنل چنس – Chanel Chance

شناسه محصول: نامعلوم

عطر شنل چنس – Chanel Chance، جادویی دیگر از عطرساز معروف، ژاک پولکه است، که در سال ۲۰۱۰ میلادی، روانه بازارهای رایحه‌های دلفریب شد.

برند:شنل
حجم

18 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

گرید

گرید DH, گرید TOP

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 420,000 تومان

توضیحات

عطر شنل چنس – Chanel Chance

جادویی دیگر از عطرساز معروف، ژاک پولکه است، که در سال ۲۰۱۰ میلادی، روانه بازارهای رایحه‌های دلفریب شد تا همه کارشناسان و طرفداران عطرهای شنل، جملگی، در مقابل این رایحه دل‌انگیز سر تعظیم فرود آورند.

شنل، این بار با رایحه عطر چنس چنل آمده‌است تا قلب‌ها را تسخیر کند! رایحه ملایم و شیرین این عطر دل‌انگیز، شما را برای همیشه اسیر خود خواهد کرد. رایحه زیبای صورتی، ترکیبی از انواع گل ها و میوه‌هاست. این ترکیب با مهارت بالایی طراحی شده‌اند تا عطر چنل چنس برای تمام روزهای سال، خاص و دلفریب باشد. با ما همراه باشید تا برایتان از رایحه زیبای عطر گرمی شانل چنس بیشتر بگوییم.

عطر گرمی شانل چنس، برای بانوان طراحی شده‌است. بدون هیچ محدودیت سنی، تمامی گروه‌ها می‌توانند از آن لذت ببرند. رایحه عطر شانل چنس، سبک، خنک و ملایم است. به همین خاطر می‌توان از آن در موقعیت‌های گوناگون، از جلسات رسمی گرفته تا دورهمی‌های دوستانه استفاده نمود.

در هر بخش از این عطر، یک شروع دلفریب با رایحه مرکباتی گریپ‌فروت که انرژی و تازگی را با خود به ارمغان می‌آورد. با گذشت اندک زمانی، رایحه شیرین و منحصربفرد میوه از راه می‌رسد تا نت ابتدایی با طراوت و شیرین به پایان برسد.

نت میانی با اقتدار بی‌نظیری رایحه شنل چنس را همراهی می‌کند. در این نت، رایحه دوست داشتنی گل سنبل، شما را به مهمانی گل‌ها دعوت می‌کند. با گذشت زمان اندکی، عطر گل یاس نیز به این رایحه افزوده می‌شود. عطر گل‌ها در این نت، جادو می‌کند. شاید راز جذابیت بانوی شنل همین باشد. نت میانی طراوت بهاری را با خود همراه می‌آورد. با گذشت زمان کوتاهی، رایحه نت پایانی از راه می‌رسد.

در نت پایانی همراهی رایحه‌های دلفریب باز هم ادامه می‌یابد. در این بخش عطر بهاری گل زنبق، به زیبایی هر چه تمام‌تر، قدرت‌نمایی می‌کند. پس از گذشت زمان کوتاهی، رایحه دلنشین مشک و کهربا به همراه سدر، ماجراجویی رایحه عطر چنس چنل را به پایان می‌برند!

عطرهای ساخت کمپانی عطرسازی شنل، بدون شک، بهترین در ماندگاری و پخش بو هستند! مهمترین نکته در ماندگاری رایحه یک عطر، مربوط به ترکیبات نت پایانی آن می‌باشد. در واقع خلاقیت عطرساز در طراحی یک ترکیب ماندگار بسیار پر اهمیت است. عطر روغنی شانل چنس، ماندگاری رایحه فوق‌العاده‌ای دارد. هم بر روی پوست و محل نبض و هم بر روی لباس، مدت زمان زیادی باقی می‌ماند. عطر چنس چنل، به دلیل بهره‌مندی از ترکیبات بی‌نظیر نت‌های رایحه‌اش، پخش بوی عالی دارد. رایحه این عطر بی‌نظیر، در کنار سایر رایحه‌ها کاملا ممتاز و برجسته است. این رایحه در همه جا شما را همراهی خواهد نمود.

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.