عطر الین موگلر – Mugler Alien

شناسه محصول: نامعلوم

الین موگلر – Mugler Alien عطری ترکیبی پیچیده از نت‌های گلی، چوبی و عنبر است که توسط برند فرانسوی تیری موگلر در سال 2005 به بازار عرضه شد.

حجم

18 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

گرید

گرید DH, گرید HIHI

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 570,000 تومان

توضیحات

الین موگلر – Mugler Alien

عطری است زنانه که توسط برند فرانسوی تیری موگلر در سال 2005 به بازار عرضه شد. الین ترکیبی پیچیده از نت‌های گلی، چوبی و عنبر است که به عطری محبوب در میان زنانی تبدیل شده است که از رایحه‌ای منحصربه‌فرد و فریبنده استقبال می‌کنند. این عطر به دلیل رایحه متمایزش که هم جذاب و هم مسحورکننده است، به یک کلاسیک نمادین در دنیای عطرسازی تبدیل شده است.

الین توسط عطرساز دومینک رویپون ساخته شد. روپیون از ایده الهه ای از دنیایی دیگر الهام گرفت و تصمیم گرفت عطری بسازد که حس رمز و راز و ماورایی را برانگیزد. نتیجه Alien بود، عطری که هم گلی و هم چوبی است. این عطر از ترکیبی از نت های گلی، چوبی و عنبر تشکیل شده است و به عطری کلاسیک برای خانم ها تبدیل شده است.

الین موگلر عطری پیچیده است که از چندین لایه تشکیل شده است. لایه بالایی عطر توسط یاس سامباک که نوعی یاس است که در هند رشد می کند غالب است. یاس به رایحه شیرین و لطیف و غریبش معروف است، به همین دلیل است که در عطرها استفاده زیادی می شود. ماندارین یک میوه مرکباتی است که رایحه ای تازه و خوش طعم را به عطر اضافه می کند.

لایه میانی عطر از چوب ترمه و عنبر تشکیل شده است. چوب ترمه یک ماده مصنوعی است که رایحه ای چوبی و مشک دار دارد که حسی از تجمل را به عطر می بخشد. عنبر یک ماده طبیعی است که توسط نهنگ های اسپرم تولید می شود. رایحه ای گرم و مشک دار دارد که  که عمق و پیچیدگی را به عطر می بخشد و اغلب در عطرهای درجه یک استفاده می شود.

پایه الین شامل وانیل و چوب است. وانیل یک نت شیرین و گرم است که حس نرمی را به رایحه می بخشد، در حالی که نت های چوبی عمق و پیچیدگی را به عطر می بخشد.

به دلایل مختلفی به یکی از محبوب ترین عطرها در بین خانم ها تبدیل شده است. اولاً این عطر دارای رایحه ای منحصر به فرد و مرموز است که شبیه هیچ عطر دیگری در بازار نیست. ترکیب یاس، چوب ترمه، عنبر و وانیل رایحه ای متمایز ایجاد می کند که هم جذاب و هم دلربا است
دوم اینکه عطر اثر ماندگاری دارد. پس از استفاده، عطر می تواند تا 24 ساعت ماندگار شود، به این معنی که استفاده کننده می تواند بدون نیاز به استفاده مجدد از عطر در طول روز لذت ببرد.

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.