عطر مارلی گالووی – Marly Galloway

شناسه محصول: نامعلوم

عطر پارفومز د مارلی – Parfums de Marly یک برند عطری لوکس است که از تاریخ غنی دربار فرانسه، به ویژه در دوران سلطنت شاه لوئی پانزدهم الهام گرفته است.

حجم

18 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 570,000 تومان

توضیحات

عطر پارفومز د مارلی – Parfums de Marly یک برند عطری لوکس است که از تاریخ غنی دربار فرانسه، به ویژه در دوران سلطنت شاه لوئی پانزدهم الهام گرفته است. عطرهای این برند به خاطر مجلل، پیچیدگی و توجه به جزئیات معروف هستند و همین امر باعث می‌شود که مشتریان باهوش در سراسر جهان به شدت مورد توجه قرار گیرند. یکی از پرطرفدارترین عطرهای پارفومز د مارلی، گالووی – Galloway است که در سال 2014 به بازار عرضه شد. این عطر نام خود را از نژاد اسب گالووی گرفته است که به دلیل زیبایی، قدرت و سرعت مورد علاقه پادشاه لوئیس پانزدهم قرار گرفته بود. گالووی – Galloway مانند اسبی که از آن نام گرفته شده عطری قدرتمند و ظریف است که روح اشراف فرانسوی را تجسم می بخشد.

گالووی – Galloway عطری پیچیده با لایه ها و ظرافت های متعدد است. به عنوان یک فوگر شرقی طبقه بندی می شود، به این معنی که نت های تند و چوبی را با عناصر تازه و علفی ترکیب می کند. این باعث ایجاد رایحه ای گرم و طراوت می شود و آن را برای طیف وسیعی از موقعیت ها و تنظیمات مناسب می کند.

نت های ابتدایی گالووی – Galloway شامل ترکیبی غنی از مرکبات و  ادویه ها همچون فلفل سیاه است. این مواد یک انفجار اولیه از انرژی را ایجاد می کنند و لحن را برای بقیه عطر ایجاد می کنند. با نشستن رایحه روی پوست، نت های میانی برجسته تر می شوند. گالووی – Galloway  دارای عناصر تازه مانند زنبق و شکوفه پرتقال است. این رایحه های گلی حس سرزندگی ایجاد می کنند در نهایت، نت های پایه گالووی – Galloway حس عمق و ماندگاری را ارائه می دهند. اینها عبارتند از کهربا و مشک که با هم ترکیب می شوند و رایحه ای احساسی و فریبنده ایجاد می کنند که ساعت ها روی پوست باقی می ماند.

گالووی – Galloway عطری است که اعتماد به نفس و پیچیدگی را تراوش می کند. جسورانه و در عین حال پالایش شده است و برای کسانی که می خواهند بدون خودنمایی بیانیه ای بیان کنند مناسب است. ترکیب نت های تازه و تند رایحه ای پیچیده ایجاد می کند که می توان آن را در هر فصل و در هر محیطی پوشید. چیزی که گالووی – Galloway  را از سایر عطرهای موجود در مجموعه Parfums de Marly متمایز می کند، تطبیق پذیری آن است. در حالی که بسیاری از رایحه‌های این برند برای مناسبت‌ها یا تنظیمات خاص طراحی شده‌اند، Galloway برای لباس‌های رسمی و غیررسمی مناسب است. این عطر را می توان در یک مراسم کراوات مشکی یا یک برانچ آخر هفته با دوستان پوشید و آن را به عطری واقعا همه کاره تبدیل می کند.

پارفومز د مارلی گالووی –  Parfums de Marly Galloway در سال 2014 توسط Julien Sprecher، که اشتیاق مادام العمر به اسب و عطر داشت، تأسیس شد. Sprecher از مجلل و عظمت دربار فرانسه در دوران سلطنت پادشاه لوئیس پانزدهم، به ویژه مسابقات اسب دوانی عجیب و غریب که در Chateau de Marly برگزار می شد، الهام گرفت. این برند نام خود را از این نقطه عطف تاریخی گرفته است و به دنبال آن است که روح اشراف فرانسوی را از طریق عطرهای خود به تصویر بکشد. هر رایحه از روی نژاد متفاوت اسبی که مورد علاقه پادشاه لوئیس پانزدهم بود نامگذاری شده است. پارفومز د مارلی – Parfums de Marly به سرعت به دلیل عطرهای باکیفیت و توجه به جزئیات شهرت پیدا کرد. این برند از آن زمان به بعد خط تولید خود را گسترش داده و شامل طیف وسیعی از کالاهای لوکس دیگر از جمله شمع، محصولات آرایشی و لوازم جانبی می شود. 

گالووی عطری مجلل و پیچیده است که روح اشراف فرانسوی را تجسم می بخشد. ترکیبی از نت های تازه و تند آن رایحه ای پیچیده ایجاد می کند که برای هر مناسبتی مناسب است، در حالی که ماندگاری آن تضمین می کند که در طول روز ماندگاری داشته باشد. پارفومز د مارلی – Parfums de Marly به لطف تعهد به کیفیت و توجه به جزئیات، خود را به عنوان یک بازیگر پیشرو در بازار عطرهای لوکس تثبیت کرده است. الهامات تاریخی و تمرکز این برند بر ظرافت و ظرافت به آن کمک کرده است تا در صنعتی که اغلب تحت سلطه محصولات بازار انبوه است، برجسته شود. چه از طرفداران عطرهای شرقی باشید و چه به سادگی از چیزهای ظریف زندگی قدردانی کنید، گالووی عطری است که مطمئناً تحت تأثیر قرار می دهد. شخصیت جسورانه و در عین حال تصفیه شده آن، آن را در میان مجموعه عطرهای چشمگیر پارفومز د مارلی – Parfums de Marly متمایز می کند.

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.