عطر لانکوم ترزور – Lancome Tresor

شناسه محصول: نامعلوم

عطر لانکوم ترزور – Lancome Tresor یکی از پرفروشترین و معروفترین عطرهای زنانه در سراسر دنیا است. این عطر رایحه ای از گل های شرقی، گرم و شیرین را در خود جای داده است.

برند:لانکوم
حجم

18 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 570,000 تومان

توضیحات

عطر لانکوم ترزور – Lancome Tresor

یکی از پرفروشترین و معروفترین عطرهای زنانه در سراسر دنیا است. این عطر رایحه ای از گل های شرقی، گرم و شیرین را در خود جای داده است. این درخشش و این رایحه ی شگفت انگیز بیشتر از هلو، زرد آلو، گل رز، وانیل و آناناس بکار رفته در ترکیباتش حاصل می شود. در قلب این محصول کمپانی عطر لانکوم گل رز، زنبق و سوسن، هلیوتروپ و یاسمن درخششی زیبا دارد.قلبی مملو از گل رز! در انتها روایح هلو، زرد آلو، وانیل، عنبر، مشک و چوب صندل فضا را پر می کند. این عطر تلخ و گرم است. گلدار و بسیار زنانه و دلنشین در کنار شما خواهد بود تا خاطراتی بینظیر رقم بزنید!
عطر ترزور لانکوم زنانه برای ساخت خاطراتی شیرین به روی پوست شما می نشیند. این عطر زنانه جذابیتی باورنکردنی دارد. بی دلیل نخواهد بود که این رایحه انقدر محبوب و پر فروش است. نام Tresor در فرانسه، همان Treasure انگلیسیت. این واژه به معنای گنج هست. این گنج خوشبو بهترین انتخاب برای شب های سرد سال و میهمانی های رسمیست. این محصول هوس انگیز و اغوا کننده از میزان ماندگاری بسیار بالا و پراکنندگی بسیار خوبی برخوردار است. عطر لانکوم ترزور زنانه اصیل، شیک و بسیار ارزشمند طراحی گشته. این محصول سمبلی از عشق هست. چه گنجی ارزشمند تر و دلنشین تر از عشق سراغ دارید؟

عطر لانکوم ترزور-Lancome Tresor، در لغت فرانسوی به معنی گنج می باشد و به همین دلیل این محصول همچون گنج و گوهری با ارزش درمیان عطرهای دیگر است. این یکی از پرفروشترین و معروفترین عطرهای زنانه در سراسر دنیا بوده و با رایحه ای از گل های شرقی ، گرم و شیرین که آن را بیشتر از هلو ، زرد آلو، گل رز ، وانیل و آناناس بکار رفته در ترکیباتش حاصل می کند ، بهترین انتخاب برای شب های سرد سال و یا میهمانی های رسمی می باشد . این محصول هوس انگیز و اغوا کننده از میزان ماندگاری بسیار بالا و پراکنندگی خوبی برخوردار است .

رایحه اولیه: هلو – یاس بنفش – گل رز بلغاری – شکوفه زرد آلو – ترنج – سوسن
رایحه میانی: گل گاو زبان – گل یاس – زنبق – گل رز بلغاری
رایحه پایه: چوب صندل سفید – کهربا – وانیل – مشک – هلو – زرد آلو

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.