عطر تام فورد توسکان لدر 2007- Tom Ford Tuscan Leather

شناسه محصول: نامعلوم

عطر تام فورد توسکان لدر با رایحه‌ای تلخ و گرم، مناسب برای جلسات و مهمانی‌های رسمی و اداری می‌باشد. این عطر مردانه و زنانه استثنائی و منحصر به فرد را در مکان و قرار ملاقات‌های خاص بپوشید.

همچنین به علت وجود نت های چرمی سنگین در این عطر بهتر است در فصول سرد سال استفاده شود، تا بهترین بازخورد را برای شما به ارمغان آورد.حتما جهت تجربه بهتر گریدDHرا انتخاب بفرمایید.

مهم‌ترین نت‌های این عطر تلخ زنانه و مردانه شامل آویشن، تمشک و زعفران است. در نت‌های میانی از صمغ کندر و گل یاس استفاده شده است. همچنین نت‌های پایانی این عطر آمریکایی مردانه را جیر، چرم، کهربا و روایح چوبی تشکیل می‌دهند. وقتی عطر تام فورد توسکان لیدر اورجینال را اسپری کنید،

یک فضای تلخ و چرمی ایجاد می‌شود. و بوی منحصربه‌فرد زعفران و تمشک را به خوبی حس می‌کنید که با جدیت و جذابیت خاصی همراه است. و ترکیب کندر و گل یاس در نت‌ها میانی حرارت و تندی عطر را قوام می‌بخشد.

اما فروشگاه قیصری برای شما امکان استفاده و تست عطرهای اورجینال با حجم کمتر را فراهم می‌کند تا پس از استفاده و اطمینان از بازخورد خوب عطر، با خیالی راحت از قیمت عطر Tom Ford  Tuscan Leather حجم اصلی آن را خریداری کنید.

حجم

18 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

گرید

گرید DH, گرید H

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.
امتیاز مدیریت
9.7
میانگین امتیاز مدیریت از 3 مشخصه زیر:
پخش بو (10)
ماندگاری (9)
جذابیت (10)

قیمت: 570,000 تومان

توضیحات

عطر تام فورد توسکان لدر – Tom Ford Tuscan Leather

با گروه بویایی چرمی، چوبی و ادویه‌ای در سال 2007 توسط کمپانی لوکس و آمریکایی تام فورد به بازار معرفی شد. آقای تام فورد، موسس این کمپانی می‌گوید این محصول اسرارآمیز و کامل‌ترین عطر این این است و باید ‌طوری آن ‌را عرضه کنم تا احساسی رویایی و کاملا منحصربه‌فرد را در وجود همگان برانگیزم.

عطر تام فورد توسکان لدر با رایحه‌ای تلخ و گرم، مناسب برای جلسات و مهمانی‌های رسمی و اداری می‌باشد. این عطر مردانه و زنانه استثنائی و منحصر به فرد را در مکان و قرار ملاقات‌های خاص بپوشید. همچنین به علت وجود نت های چرمی سنگین در این عطر بهتر است در فصول سرد سال استفاده شود، تا بهترین بازخورد را برای شما به ارمغان آورد.

نوع عطر پیور پرفیوم
برند تام فورد
طبع گرم.تلخ
سال عرضه 2007
گروه بویایی رایحه های چرمی
کشور مبدأ ایالات متحده
مناسب برای آقایان و بانوان
اسانس اولیه آویشن ، تمشک ، زعفران
اسانس میانی یاس، صمغ کندر
اسانس پایه کهربا، چرم ، روایح چوبی، جیر

آقای تام فورد

مهم‌ترین نت‌های این عطر تلخ زنانه و مردانه شامل آویشن، تمشک و زعفران است. در نت‌های میانی از صمغ کندر و گل یاس استفاده شده است. همچنین نت‌های پایانی این عطر آمریکایی مردانه را جیر، چرم، کهربا و روایح چوبی تشکیل می‌دهند.

وقتی عطر تام فورد توسکان لیدر اورجینال را اسپری کنید، یک فضای تلخ و چرمی ایجاد می‌شود. و بوی منحصربه‌فرد زعفران و تمشک را به خوبی حس می‌کنید که با جدیت و جذابیت خاصی همراه است. و ترکیب کندر و گل یاس در نت‌ها میانی حرارت و تندی عطر را قوام می‌بخشد.

اما فروشگاه قیصری برای شما امکان استفاده و تست عطرهای اورجینال با حجم کمتر را فراهم می‌کند تا پس از استفاده و اطمینان از بازخورد خوب عطر، با خیالی راحت از قیمت عطر Tom Ford  Tuscan Leather حجم اصلی آن را خریداری کنید.

عطر تام فورد توسکان لدر یک عطر مردانه جذاب و ماندگار است که در سال 2007 توسط برند آمریکایی تام فورد به بازار عرضه شد. این عطر توسط عطرسازان جفری باربر و فرانسیس کوركدجی ساخته شده است و در گروه بویایی چرمی قرار می گیرد.

بطری:

بطری عطر تام فورد توسکان لدر شبیه به یک شیشه شراب تیره رنگ است که با خطوط منحنی و ظریف، نمادی از زیبایی و ظرافت است.در مجموعه ما همین عطر با حجم ۵۰ میل با بطری مشابه تام فورد عرضه میشود.

توسکان لدر
شیشه مشابه تام فورد مجموعه

نت های عطر:

نت های آغازین عطر تام فورد توسکان لدر شامل آویشن، تمشک و زعفران هستند. نت های میانی این عطر شامل گل یاس و صمغ کندر هستند. نت های پایه این عطر شامل چرم، کهربا و بخور هستند.

ماندگاری و پخش بو:

عطر تام فورد توسکان لدر ماندگاری و پخش بوی بسیار خوبی دارد. این عطر می تواند تا چندین ساعت روی پوست ماندگار شود و اطرافیان را نیز از رایحه خود متاثر کند.

نحوه استفاده:

عطر تام فورد توسکان لدر را می توان در تمام طول روز استفاده کرد. این عطر برای استفاده در موقعیت های رسمی و غیر رسمی مناسب است.

مناسب برای چه افرادی؟

عطر تام فورد توسکان لدر برای مردان جوان و بالغی که به دنبال یک عطر جذاب، ماندگار و مردانه هستند، مناسب است. این عطر می تواند برای استفاده در موقعیت های رسمی و غیر رسمی مناسب باشد.

قیمت:

قیمت عطر تام فورد توسکان لدر در سایت امازون با حجم 50 ml و با کیفیت ادوپرفیوم (بین ۱۵٪تا ۲۵٪خلوص) را به قیمت 249دلار به فروش میرساند .

شما در مجموعه عطر قیصری میتوانید با درصد خلوص۸۵٪ و با قیمت بسیار مناسب تهییه بفرمایید

نظرات در مورد عطر تام فورد توسکان لدر:

عطر تام فورد توسکان لدر با استقبال خوبی از سوی مصرف کنندگان مواجه شده است. بسیاری از افراد این عطر را به دلیل رایحه جذاب، ماندگاری و پخش بوی خوب آن، تحسین کرده اند.

در ادامه، برخی از نظرات در مورد عطر تام فورد توسکان لدر را با هم می خوانیم:

  • “عطر تام فورد توسکان لدر یکی از بهترین عطرهای مردانه ای است که تاکنون استفاده کرده ام. رایحه این عطر بسیار جذاب و ماندگار است. من این عطر را به همه مردانی که به دنبال یک عطر مردانه و جذاب هستند، توصیه می کنم.”
  • “عطر تام فورد توسکان لدر عطر بسیار خوبی است. رایحه این عطر در ابتدا کمی تند است، اما به مرور زمان ملایم تر می شود. ماندگاری و پخش بوی این عطر نیز بسیار خوب است.”
  • “عطر تام فورد توسکان لدر عطر مناسبی برای استفاده در موقعیت های رسمی و غیر رسمی است. رایحه این عطر بسیار جذاب و مردانه است و می تواند توجه اطرافیان را به خود جلب کند.”

نتیجه گیری:

عطر تام فورد توسکان لدر یک عطر مردانه جذاب و ماندگار است که می تواند انتخاب مناسبی برای آقایان جوان و بالغ باشد. این عطر با رایحه ای ترکیبی از چرم، زعفران، کندر و بخور، می تواند توجه اطرافیان را به خود جلب کند.

در ادامه، به بررسی ویژگی های مثبت و منفی عطر تام فورد توسکان لدر می پردازیم:

ویژگی های مثبت

  • رایحه جذاب و ماندگار: یکی از ویژگی های بارز عطر تام فورد توسکان لدر، رایحه جذاب و ماندگار آن است. این عطر با ترکیبی از نت های چرم، زعفران، کندر و بخور، رایحه ای گرم، تند و مردانه را ایجاد می کند که می تواند توجه اطرافیان را به خود جلب کند.
  • پخش بوی خوب: عطر تام فورد توسکان لدر پخش بوی خوبی نیز دارد. این عطر می تواند تا چندین متر اطراف خود را پر از رایحه کند.
  • مناسب برای استفاده در تمام طول روز: عطر تام فورد توسکان لدر ماندگاری خوبی دارد و می تواند تا چندین ساعت روی پوست ماندگار شود. این عطر برای استفاده در تمام طول روز مناسب است.
  • مناسب برای موقعیت های رسمی و غیر رسمی: عطر تام فورد توسکان لدر رایحه ای کلاسیک و شیک دارد که برای استفاده در موقعیت های رسمی و غیر رسمی مناسب است.

ویژگی های منفی

  • قیمت نسبتاً بالا: عطر تام فورد توسکان لدر نسبت به سایر عطرهای مردانه، قیمت نسبتاً بالایی دارد.
  • ممکن است برای برخی افراد رایحه آن کمی تند باشد: رایحه عطر تام فورد توسکان لدر برای برخی افراد ممکن است کمی تند باشد.

سخن پایانی

عطر تام فورد توسکان لدر یک عطر مردانه جذاب و ماندگار است که می تواند انتخاب مناسبی برای آقایان جوان و بالغ باشد. این عطر با رایحه ای ترکیبی از چرم، زعفران، کندر و بخور، می تواند توجه اطرافیان را به خود جلب کند.

 

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.