عطر اگزریوس – Xeryus Rouge

شناسه محصول: نامعلوم

اگزریوس – Xeryus Rouge عطری است که از زمان عرضه آن موجی در صنعت ایجاد کرده است. این عطر به یکی از محبوب ترین عطرهای برند فرانسوی جینوچی تبدیل شده است.

برند:جیونچی
حجم

18 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

گرید

گرید DH, گرید H

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 307,500 تومان

توضیحات

اگزریوس – Xeryus Rouge

عطری است که از زمان عرضه آن در سال 1995 موجی در صنعت ایجاد کرده است. این عطر به یکی از محبوب ترین عطرهای برند فرانسوی جینوچی تبدیل شده است که به دلیل کیفیت بالا، ترکیب منحصر به فرد و ماندگاری بسیار مشهور است.

اگزریوس توسط عطرساز آنیک مناردو ساخته شد، مناردو از گرما و احساسی بودن مدیترانه الهام گرفت و تصمیم گرفت عطری بسازد که حس یک آغوش گرم و آرامش بخش را القا کند. نتیجه اگزریوس بود، عطری که هم تند و هم چوبی است. این عطر از ترکیبی از نت های تند، گلی و چوبی تشکیل شده است و به یک عطر کلاسیک برای مردان تبدیل شده است.

عطری پیچیده و تند است که از ترکیبات مختلف تشکیل شده است. نت های بالایی این عطر شامل پرتقال، کاکتوس و ترخون است. پرتقال از مرکبات است که رایحه ای تازه و خوش طعم را به عطر اضافه می کند، در حالی که کاکتوس رایحه ای سبز و خاکی به عطر می بخشد. ترخون گیاهی است که رایحه ای تند و شبیه بادیان را به عطر می بخشد.این نت‌های سبک‌تر و با طراوت‌تر به عطر یک انفجار اولیه انرژی و سرزندگی می‌دهند.

نت های میانی این عطر از سدر، فلفل قرمز و شمعدانی  تشکیل شده است. سدر رایحه ای چوبی است که عمق و پیچیدگی را به عطر می بخشد، در حالی که فلفل قرمز رایحه ای تند است که گرما و شدت عطر را افزایش می دهد. شمعدانی یک نت گلی است که حس ظرافت و پیچیدگی را به عطر می بخشد. این نت‌های گرم‌تر و تندتر، عمق و پیچیدگی را به عطر می‌بخشد و حس جذابیت و رمز و راز را ایجاد می‌کند.

نت های پایه اگزریوس شامل چوب صندل، عنبر و مشک است. چوب صندل رایحه ای چوبی است که عمق و پیچیدگی را به عطر می بخشد، در حالی که کهربا رایحه ای گرم و حسی است که حسی از تجمل به رایحه می بخشد. مشک رایحه ای گرم و مردانه است که حس حسی را به عطر می بخشد. این نت‌های چوبی پایه محکمی برای عطر ایجاد می‌کنند و به آن ماندگاری و عمق می‌بخشند. 

به طور کلی، ترکیب اگزریوس به خوبی متعادل و هماهنگ است. نت های مختلف به طور یکپارچه با هم کار می کنند تا عطر ایجاد کنند که بر جسارت، مردانگی تاکید دارد. ترکیب این مواد باعث ایجاد رایحه ای پیچیده و تند می شود که در عین حال مردانه است.

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.