عطر دریک – Derrick

شناسه محصول: نامعلوم

عطر اورلن دریک-Orlene-Derrick عطری مردانه و گرم و تند است. این عطر در سال ۱۹۷۸ میلادی به بازار عطر عرضه شد.

برند:اورلن
حجم

18 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 630,000 تومان

توضیحات

عطر اورلن دریک-Orlene-Derrick عطری مردانه و گرم و تند است. این عطر در سال ۱۹۷۸ میلادی  به بازار عطر عرضه شد. عطر اورلن دریک-Orlene-Derrick عطری قدیمی، جذاب و شکیل و برندی از کشور فرانسه است.

عطر اورلن دریک-Orlane Derrick، در ابتدا با رایحه وتیور، سدر و فلفل سیاه آغاز می شود و پس از مدتی می توان رایحه نعنا هندی، گشنیز و جوزهندی را استشمام کرد و در انتها به رایحه گلسنگ و چوب صندل ختم می شود. این عطر مردانه با رایحه گرمی که دارد برای مصرف در روزهای سرد زمستانی بهترین انتخاب است. عطر عطر اورلن دریک-Orlene-Derrick با ماندگاری نسبتاً خوبی که دارد برای مصرف در طول روز پیشنهاد می شود.

این عطر تلخ و گرم فرانسوی، برای روزهای سرد زمستانی و انتهای پاییز نیز پیشنهاد می‌شود. بدون شک خرید عطر DERRICK که در زمرۀ قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین عطرهای قرن اخیر به‌شمار می‌آید، به خاطره‌ای به‌یادماندنی تبدیل خواهد شد. بنابراین با توجه به رایحه بسیار خوب عطر محبوبِ عطر اورلن دریک-Orlene-Derrick، این عطر که در گروه بویایی چوبی قرار دارد برای هدیه و کادو به عزیزترین ها بسیار مناسب و ارزشمند است. عطر اورلن دریک-Orlene-Derrick را می توان به مناسبت های مختلفی همچون، سالگرد ازدواج، روز تولد، روز پدر، روز مرد، ولنتاین و بسیاری مناسبت ها و جشن های ایرانی دیگر هدیه داد.

مناسب: پاییز و زمستان

مردانه: گرم و تند

رایحه اولیه : وتیور، سدر، فلفل سیاه، دارچین

رایحه میانی : نعنا هندی، گشنیز، جوز هندی، زنجبیل

رایحه پایه : گلسنگ، چوب صندل

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.