عطر امواج اوپوس پنج – Amouage Opus V

شناسه محصول: نامعلوم

 امواج اوپوس پنج – Amouage Opus V عطری است مردانه و زنانه که توسط برند لوکس عمانی آمواج در سال 2011 روانه بازار شد.

برند:آمواج
حجم

18 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 630,000 تومان

توضیحات

 امواج اوپوس پنج – Amouage Opus V

عطری است مردانه و زنانه که توسط برند لوکس عمانی آمواج در سال 2011 روانه بازار شد. این عطر یک رایحه منحصر به فرد و پیچیده است که به خاطر رایحه گلی و چوبی خود شناخته شده است. اوپوس پنج ترکیبی از رایحه‌های گلی و چوبی است که به عطری محبوب در میان افرادی تبدیل شده است که از رایحه‌ای پیچیده و ظریف استقبال می‌کنند.

توسط Jacques Cavallier ساخته شده است. کاوالیه از باغ های معروف ورسای الهام گرفت و تصمیم گرفت عطری بسازد که حس زیبایی و شکوه را برانگیزد. نتیجه اوپوس پنج بود، عطری که هم گلی و هم چوبی است. این عطر از ترکیبی از نت های گلی، چوبی و ادویه ای تشکیل شده است و تبدیل به یک عطر کلاسیک برای مردان و زنان شده است.

عطری است یونیسکس که با رایحه بالایی از ریشه گل زنبق شروع می شود و به آن حالتی گرم و تند می بخشد. نت های میانی شامل رز، زنبق و یاس می باشد که به رایحه گلی و پودری می بخشد. یاس یک نت گلی سفید است که رایحه ای شیرین و میوه ای به آن اضافه می کند، در نهایت، نت های پایه از عود، روایح چوبی و مشک تشکیل شده است که به نت های پایانی رایحه ای تازه و خاکی را به عطر می بخشد.

یکی از چیزهایی که اوپوس پنج را بسیار منحصر به فرد می کند، نحوه تکامل آن در طول زمان است. با خشک شدن عطر، نت‌های چوب برجسته‌تر می‌شوند و به رایحه خاصیتی پیچیده و ظریف می‌بخشند. این تکامل همان چیزی است که استفاده از اوپوس پنج را بسیار لذت بخش می کند، زیرا دائماً جنبه ها و لایه های جدیدی را نشان می دهد.

یکی دیگر از جنبه های کلیدی اوپوس پنج تطبیق پذیری آن است. در حالی که مطمئناً عطری است که می توان آن را در مناسبت های خاص استفاده کرد، اما برای استفاده روزمره نیز مناسب است. نت‌های گرم و تند آن، آن را برای هوای خنک‌تر عالی می‌کند، در حالی که نت‌های گلی و پودری آن، آن را به انتخابی ایده‌آل برای بهار و تابستان تبدیل می‌کنند.

Opus V نیز عطری است که هم برای خانم ها و هم آقایان قابل استفاده است. ویژگی تک جنسیتی آن به این معنی است که هر کسی که از عطرهای خوب قدردانی می کند می تواند از آن لذت ببرد. در حالی که کمی به سمت مردانه متمایل می شود، هنوز هم می تواند توسط خانم هایی استفاده شود که عطرهای پیچیده تر و چوبی را ترجیح می دهند. اگر به دنبال عطری برای یک موقعیت خاص یا یک عطر روزمره می باشید، مطمئناً تحت تأثیر قرار Opus V خواهید گرفت.

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.