عطر روژا داو روژا – ROJA DOVE Roja

شناسه محصول: نامعلوم

روژا داو یک عطرساز بریتانیایی است که به خاطر مهارت های بویایی استثنایی و عطرهای پیچیده اش شناخته شده است. در میان بسیاری از پیشنهادات او، عطر روژا است.

حجم

18 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 1,230,000 تومان

توضیحات

روژا داو یک عطرساز بریتانیایی است که به خاطر مهارت های بویایی استثنایی و عطرهای پیچیده اش شناخته شده است. در میان بسیاری از پیشنهادات او، عطر روژا است، رایحه ای که تعهد این برند به خلق عطرهای مجلل و باکیفیت را نشان می دهد.
عطر روژا که در سال 2011 عرضه شد، در دسته عطرهای گلی شرقی طبقه بندی می شود که برای بانوان طراحی شده است. این رایحه الهام گرفته از مجلل و زرق و برق دهه 20 Roaring است و دارای ترکیب پیچیده ای از نت ها است که با هم کار می کنند تا عطری غنی و حسی ایجاد کنند.
نت‌های ابتدایی عطر روجا شامل ترنج و لیمو می‌شود که در عطر رایحه‌ای مطبوع و با طراوت ایجاد می‌کنند. نت های قلبی از یاس، رز و گل یلانگ تشکیل شده است که حسی گلی و رمانتیک به آن اضافه می کند. نت های پایه شامل لوبان ، کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط، خس خس، سدر، زنبق، لابدانیوم، دارچین، ادویه گل میخک، زنجبیل، بوته وحشی جاوی و آمیریس هستند که ظاهری گرم و حسی را ارائه می دهند.
نت های بالایی ترنج و لیمو با طراوت و انرژی بخشی به عطر می دهند. این نت‌های مرکبات با نت‌های گلی یاس، گل رز و گل یلانگ تکمیل می‌شوند که حسی احساسی و رمانتیک به عطر می‌بخشد. ترکیبی از مرکبات و نت‌های گلی، رایحه‌ای متعادل و هماهنگ ایجاد می‌کند که هم با طراوت و هم لوکس است. با نشستن عطر روی پوست،نت های پایه لوبان، کهربا، وانیل، نعناع هندی، خزه درخت بلوط، خس خس، سدر، زنبق، لابدانیوم، دارچین، ادویه گل میخک، زنجبیل، بوته وحشی جاوی و آمیریس برجسته تر می شوند. وانیل رایحه ای شیرین و خامه ای به آن اضافه می کند، در حالی که مشک کیفیتی گرم و حسی به عطر اضافه می کند که باعث می شود عطر غنی و مجلل به نظر برسد. این نت‌های پایه ترکیب می‌شوند تا عطری عمیق و پیچیده را ایجاد کنند که برای لباس‌های شب یا مناسبت‌های خاص عالی است.
از نظر ماندگاری و سیلاژ عطر روژا عملکرد فوق العاده ای دارد. ماندگاری این عطر چند ساعت بر روی پوست است و عطری متوسط تا قوی دارد که قابل توجه است اما زیاد نیست. این عطر برای کسانی که عطری گرم و احساسی را ترجیح می دهند که اثری ماندگار بر جای می گذارد عالی است.
در مجموع، عطر روژا عطری مجلل است که ترکیبی از مرکبات، گل‌ها و نت‌های شیرین رایحه‌ای غنی و حسی ایجاد می‌کند. این عطر برای کسانی که عطری گرم و رمانتیک را ترجیح می دهند مناسب است که برای لباس شب یا مناسبت های خاص مناسب است. عطر روژا با رایحه ای متعادل و سیلاژی متوسط تا قوی، عطری است که مطمئنا تاثیر ماندگاری را بر جای می گذارد.
روژا داو به خاطر مهارت های بویایی استثنایی و توجه به جزئیات معروف است و عطر روژا نمونه ای عالی از استعداد و تخصص اوست. این عطر ادای احترام به زرق و برق و مجلل دهه 20 خروشان است و تجلی لوکس و پیچیدگی برند روژا داو است. اگر به دنبال رایحه ای مجلل و شهوانی هستید که ماهیت دهه ی خروشان را در بر بگیرد، عطر روجا انتخابی عالی است.
تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.