لالیک انکر نویر (لالیک مشکی)- Lalique Encre Noire

شناسه محصول: نامعلوم

عطر مردانه لالیک انکر نویر – Lalique Encre Noire به عنوان عطری پرفروش، بسیار خوشبو و مردانه، به زبان فرانسه به معنای جوهر سیاه است.

برند:لالیک
حجم

20 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

گرید

گرید DH, گرید H

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 768,000 تومان

توضیحات

عطر مردانه لالیک انکر نویر -Lalique Encre Noire

به عنوان عطری پرفروش، بسیار خوشبو و مردانه، به زبان فرانسه به معنای جوهر سیاه است. داشتن یک عطر مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است؛ به این دلیل که یک عطر خوب هم به شما اعتماد به نفس می دهد و هم می تواند شما را جذاب تر جلوه دهد. عطر مردانه لالیک انکر نویر -Lalique Encre Noire از بهترین عطرهای مردانه برند لالیک-Lalique می باشد که با طراحی خاص و منحصر به فردی که دارد محبوبیت زیادی را کسب کرده است؛

عطر مردانه لالیک انکر نویر-Lalique Encre Noire با دارا بودن رایحه تلخ و گرم، تا به حال توانسته نظر هر فردی که آن را استشمام کرده، به خود جلب کند و مدرنیته بودن را برای همیشه به همگان القا کند. انکر نویر- Encre Noire مناسب برای مجالس، مهمانی های رسمی و استفاده تمام سنین می باشد. عطر لالیک-Lalique با ماندگاری بسیار عالی بوده و به ویژه در فصل های سرد سال مورد استفاده بسیاری از شیفتگان عطر برند قرار می گیرد.

زمانیکه این لالیک انکر نویر رنگِ محبوب و معروف را روی پوست و یا محل نبض خود اسپری میکنید، بوی چوب سرو شما را به خلسه‌ای عمیق خواهد برد. پس از مدتی لالیک مشکی انکر نویر چوبی به دلیل وجود اسانس علف وتیور، نوعی هماهنگی و هارمونی معنوی در ذهن صاحب خود ایجاد می‌نماید. به‌ واسطه‌ این هماهنگی، اعتماد‌ به‌ نفس فرد نیز بالاتر می‌رود. با گذشت مدت زمانی طولانی، شاهد جانشینی بوی مُشک و چوب کشمیر در رایحه‌ لالیک انکر نویر خواهید بود. در کل عطر لالیک مشکی اصل بویی مثل رایحه‌ چوب سوخته از خود به جا می‌گذارد. خط نُت‌های این عطر مردانه، حتّی زمانیکه از محیطی که در آن بودید خارج می‌شوید، همچنان احساس خواهد شد.

با توجه به رایحه بسیار خوب عطر محبوبِ لالیک انکر نویر -Lalique Encre Noire، این عطر برای هدیه و کادو به عزیزترین ها بسیار مناسب و ارزشمند است. این عطر را می توان به مناسبت های مختلفی همچون، سالگرد ازدواج، روز تولد، روز پدر، ولنتاین و بسیاری مناسبت های دیگر کادو هدیه داد.

نام این محصول انکر نویر-Encre Noire (جوهر سیاه) نشان دهنده آن است که این محصول عطری برای مردان خردمند، کلاسیک و در عین حال مدرن می باشد. انکر نویر – Encre Noire را به جرأت می توان، با توجه به قیمت مناسب و رایحه منحصر به فردش پرفروش ترین عطر مردانه جهان به شمار آورد. این عطر معروف به لالیک چوبی نیز است.

زمانیکه این لالیک انکر نویر رنگِ محبوب و معروف را روی پوست و یا محل نبض خود اسپری میکنید، بوی چوب سرو شما را به خلسه‌ای عمیق خواهد برد. پس از مدتی لالیک مشکی انکر نویر چوبی به دلیل وجود اسانس علف وتیور، نوعی هماهنگی و هارمونی معنوی در ذهن صاحب خود ایجاد می‌نماید. به‌ واسطه‌ این هماهنگی، اعتماد‌ به‌ نفس فرد نیز بالاتر می‌رود. با گذشت مدت زمانی طولانی، شاهد جانشینی بوی مُشک و چوب کشمیر در رایحه‌ خواهید بود. در کل عطر لالیک مشکی اصل بویی مثل رایحه‌ چوب سوخته از خود به جا می‌گذارد. خط نُت‌های این عطر مردانه، حتّی زمانیکه از محیطی که در آن بودید خارج می‌شوید، همچنان احساس خواهد شد.

با توجه به رایحه بسیار خوب عطر محبوبِ -Lalique Encre Noire، این عطر برای هدیه و کادو به عزیزترین ها بسیار مناسب و ارزشمند است. این عطر را می توان به مناسبت های مختلفی همچون، سالگرد ازدواج، روز تولد، روز پدر، ولنتاین و بسیاری مناسبت های دیگر کادو هدیه داد.

نام این محصولEncre Noire (جوهر سیاه) نشان دهنده آن است که این محصول عطری برای مردان خردمند، کلاسیک و در عین حال مدرن می باشد. انکر نویر – Encre Noire را به جرأت می توان، با توجه به قیمت مناسب و رایحه منحصر به فردش پرفروش ترین عطر مردانه جهان به شمار آورد. این عطر معروف به لالیک چوبی نیز است.

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.