عطر کنزو Kenzo زنانه/مردانه

کنزو
کنزو
محور فعالیت : مد
شرکت مادر : ال و ام هاش
کشور : فرانسه
حجم محصول : 15میل
کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 336,000 تومان

توضیحات

کنزو

فهرست مطالب

محور فعالیت : مد

شرکت مادر : ال و ام هاش

کشور : فرانسه

حجم محصول : 15میل

نوعی خانۀ مد ژاپنی است که در سال 1970 طراحی به‌نام تاکادا آن را تأسیس کرد. در کالج مد بونکا در توکیو به‌عنوان یکی از نخستین دانشجویان پسر آن تحصیل کرد و در سال 1964 از توکیو به پاریس رفت. در سال 1970، اولین بوتیک پاریسی خودش را با نام جانگل جپ تأسیس کرد. معرفی مد ژاپنی به سایر نقاط جهان به نسبت داده می‌‌‌شود، و طراحی‌‌های منحصربه‌فرد او نشان‌دهندۀ ترکیبی از خطوط سنتی ژاپنی با تأثیرات طبیعت و چندفرهنگ‌گرایی است.

بخش کنزو پارفومز در سال 1987 راه‌اندازی شد، اگرچه شواهدی از اولین عطر کنزو – کینگ کنگ سال 1978 – مطابق با مضمون جانگل جپ نشان می‌‌‌دهد که طراح قبل از راه‌اندازی بخش جداگانۀ عطر به آن علاقه‌مند بوده است. اولین نسخۀ رسمی پارفومز کنزو برای زنان سال 1988 بود، رایحه‌ای که بعداً نام آن به ça sent beau (یعنی «بوی خوبی دارد») تغییر یافت. از آن زمان، مجموعه‌ای از عطرهای موفق برای زنان و مردان، از جمله عطر اصلی و تحول‌آفرین شرکت، فلاور توسط کنزو، عرضه شده است.

پارفومز در سال 1993 به شرکت خوشه‌ای کالاهای لوکس چند ملیتی ال و ام هاش پیوست، و تاکادا در سال 1999 رسماً از این شرکت بازنشسته شد، اگرچه از آن زمان طراح دکوراسیون و اثاثیۀ منزل شد.

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.