عطر ورد بلغاری VerdBolghari زنانه/مردانه

شرکت سازنده عطر روغنی اکسپرشنز فرانسه
نوع بلغاری عطر روغنی
کشور سازنده بلغارستان
حجم 12 میل
جنسیت زنانه مردانه
فصل پاییز, زمستان
طبع گرم
دسته بویی گلی
کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 660,000 تومان

توضیحات

عطر روغنی رز بلغاری

عطر رز بلغاری عطری است سرد و شیرین.ادکلن اصلی این عطر توسط برند اکسپرشنز وارد بازار شد.اسانس رز بلغاری بسیار قدیمی است بطوری که از سال تولید آن اطلاعات زیادی در دست نیست.عطر روغنی این رایحه ساخته شده شرکت اکسپرشنز فرانسه است.

رایحه عطر

رز بلغاری رایحه ای گرم که حاصل از نت های گلی است. همچنین سبکی خاص  مخصوص فصول سرد دارد که در سرمای زمستان به شما گرما می بخشد.

این عطر با داشتن رایحه گرم در بین عطر های مذهبی شناخته شده است. بطری این عطر نیز با توجه به تولید انبوه آن متغییر می باشد و از طراحی خاصی برخوردار نیست. جنس بطری این عطربطور معمول از پلاستیک و یا شیشه می باشد و به راحتی میتوان مقدار باقی مانده عطر را مشاهده کرد. در برخی از بطری ها از افشانه و برخی دیگر از تیله پلاستیکی جهت اسپری استفاده میشود.

عطر روغنی رز بلغاری توسط شرکت اکسپرشنز فرانسه تولید شده و در خالص ترین مقدار ممکن عرضه می گردد.شما می توانید این عطر را در حجم های دلخواه خودتان از عطرپیچ تهیه کنید.

نت‌ها

چون این عطر،کاملا خالص تولید شده است،فلذا تمامی نت های اولیه،میانی و پایانی ایم رایحه فقط از رز بلغاری تشکیل شده است.خالص بودن این اسانس موجب می شود که ماندگاری آن هم بسیار بالا تر برود.البته نکته قابل تامل این است که توصیه می شود این اسانس را به صورت غلیظ مصرف نکنید و با مقداری فیکثاتور مخلوط کنید که در صورت خواست شما این کار را پس از سفارش شرکت عطرپیچ برای شما انجام خواهد داد.

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.