عطر مشک ختن Musk Khotan مردانه

شرکت

جنسیت

گروه بویایی

رایحه

فصل

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 540,000 تومان

توضیحات

فهرست مطالب

خرید عمده عطر آهو (ختن)  اسانس گرمی خالص و بدون الکل با قیمت کلی از شرکت‌ اکسپرشنز. شما میتوانید این عطر گرمی با قیمت عمده و کلی به صورت خالص و اصل در فروشگاه بهین عطر سفارش دهید.

مشخصات عطر و اسانس عطر آهو (ختن) :

عطری  غلیظ و رایحه ای خاص و گرم است که برای استفاده در فصول سرد سال مناسب می‌باشد. ز ماندگاری و پخش بوی بسیار بالایی برخوردار می باشد.

پیشنهاد می شود عطر آهو (ختن) را در مراسم خاصی استفاده نشود چرا که رایحه ای زننده و سنگین دارد. این عطر اگر چه در ابتدا کمی تند و گرم می باشد، ولی به مرور زمان از تندی این عطر کاسته شده و بر بوی خوش آن افزوده می شود.

مشک یکی از خوشبوترین روایح عطری است که منبع حیوانی دارد و عطر مشک نیز یکی از پرطرفدارترین عطرهای دنیا محسوب می‌شود.

مشک (Musk) از کلمه عربی «مسک» گرفته شده است و در واقع یک ماده معطر و بسیار خوشبو است که عمدتا از بدن حیوان آهوی مشک (Moschus Moschi Ferus) گرفته می‌شود.  اما انواع دیگری نیز دارد. آهوی مشک شاخ ندارد و نسبت به آهوی معمولی نیز جثه کوچکتری دارد و در مناطقی همچون شمال غرب چین، سیبری، تبت و برخی مناطق آسیایی زیست می‌کند.

از زمان‌های قدیم از به دلیل رایحه خوش و جذاب برای تولید عطر استفاده می‌کردند و عطر مشک یکی از پرطرفدارترین عطرهای دنیاست که رایحه شیرینی داشته و ماندگاری بسیار بالایی دارد. از مشک معطر به عنوان عنصر ملایم کننده سایر نت‌های تشکیل دهنده یک عطر استفاده می‌شود تا رایحه تند و تیز آنها را ملایم و خنثی کند.

خرید عمده عطر و اسانس :

اسانس اولیه این عطر پرفروش توسط شرکتهای مختلف اروپایی تولید میشود. برای سفارش عمده عطر مشک آهو میبایست از 4 گرم به بالا ثبت سفارش کنید.

تمام محصولات به صورت صد در صد عطر روغنی خالص ارسال می شود و ارسال بر اساس گرم و به صورت عمده و کلی می‌باشد.

قیمت خرید عمده گرمی عطر با توجه به شرکت تولید کننده ان متفاوت است. شما میتوانید با انتخاب شرکت مورد نظر قیمت های فروش را ببینید و خرید آنلاین این عطر را به صورت عمده ثبت کنید.

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.