عطر سوسپیرو اکچنتو – Sospiro Accento

شناسه محصول: نامعلوم

سوسپیرو اکچنتو – Sospiro Accento یک عطر لوکس است که توسط عطرساز ایتالیایی کریس موریس ساخته شده است که در سال 2011 عرضه شد.

حجم

18 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

گرید

گرید H, گرید HIHI

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 570,000 تومان

توضیحات

سوسپیرو اکچنتو – Sospiro Accento

یک عطر لوکس است که توسط عطرساز ایتالیایی کریس موریس ساخته شده است که در سال 2011 عرضه شد. Sospiro Accento به عنوان یک رایحه گلی – شرقی طبقه بندی می شود که برای مردان و زنان طراحی شده است. نام سوسپیرو از کلمه ایتالیایی “آه” گرفته شده است که نشان دهنده ویژگی لطیف و احساسی عطر است. Sospiro Accento دارای ترکیب پیچیده ای از نت ها است که با هم کار می کنند تا رایحه ای غنی و مجلل ایجاد کنند.

نت های ابتدایی این عطر شامل ترنج، ماندارین و فلفل صورتی است که مقدمه ای خوش طعم و تند را ارائه می دهد. نت های قلبی از گل یاس، گل سرخ و یلانگ یلانگ تشکیل شده است که حسی گلی و حسی به آن می بخشد. نت های پایه شامل وانیل، بنزوئین و عنبر هستند که ظاهری گرم و شیرین ارائه می دهند. نت‌های ابتدایی ترنج و ماندارین بوی خوش و طراوت بخشی را به عطر می‌دهند. این نت‌های مرکبات با فلفل صورتی تند تکمیل می‌شوند که کیفیت کمی تند و تند به آن اضافه می‌کند. این ترکیب از نت‌ها، مقدمه‌ای تازه و پرانرژی به رایحه ایجاد می‌کند.

با نشستن عطر روی پوست، نت های قلبی یاس، گل سرخ و یلانگ یلانگ برجسته تر می شوند. این نت‌های گلی حسی احساسی و رمانتیک به رایحه اضافه می‌کنند که آن را برای لباس‌های شب یا مناسبت‌های خاص عالی می‌کند.

نت های پایه وانیل، بنزوئین و کهربا رایحه ای گرم و شیرین به عطر ارائه می دهند. وانیل یک نت خامه ای و شیرین به آن اضافه می کند، در حالی که بنزوئین یک لمس بالزامیک و صمغی ایجاد می کند. عطر کهربا کیفیتی گرم و مشک به آن اضافه می کند که باعث می شود عطر غنی و مجلل به نظر برسد. به طور کلی، Sospiro Accento عطری متعادل است که ترکیبی از مرکبات، گل‌ها و نت‌های شیرین رایحه‌ای غنی و مجلل ایجاد می‌کند. این عطر برای کسانی که عطری گرم و احساسی را ترجیح می دهند مناسب است که برای لباس شب یا مناسبت های خاص مناسب است.

از نظر طول عمر و سیلاژ، Sospiro Accento عملکرد خوبی دارد. ماندگاری این عطر چند ساعت بر روی پوست است و عطری متوسط تا قوی دارد که قابل توجه است اما زیاد نیست. این عطر برای کسانی که عطری گرم و احساسی را ترجیح می دهند که اثری ماندگار بر جای می گذارد عالی است.

در پایان، Sospiro Accento عطری مجلل است که ترکیبی از مرکبات، گل‌ها و نت‌های شیرین رایحه‌ای غنی و حسی ایجاد می‌کند. این عطر برای کسانی که عطری گرم و رمانتیک را ترجیح می دهند مناسب است که برای لباس شب یا مناسبت های خاص مناسب است. Sospiro Accento با رایحه ای متعادل و سیلاژی متوسط تا قوی، عطری است که مطمئنا تاثیر ماندگاری را بر جای می گذارد.

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.