عطر دیزل Diesel زنانه/مردانه

دیزل

دیزل

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : لورئال
کشور : ایتالیا
حجم محصول : 12 میل
کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 264,000 تومان

توضیحات

دیزل

فهرست مطالب

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : لورئال
کشور : ایتالیا
حجم محصول : 12 میل
دیزل یک برند لباس ایتالیایی است که در سال 1978 توسط رنزو روسو تأسیس شده است. این شرکت بیشتر به خاطر مجموعه جین اش شناخته شده است و خطوط لباس و زیورآلات آن کاملاً مورد توجه مصرف کنندگان جوان است.
“روسو” را با هدف ایجاد خانه مدی تاسیس کرد که پیشرو باشد و جایگاه خودش را در صنعت باز کند. بخش عظیمی‌ از موفقیت شرکت در 20 سال اول آن و با مدیریت خلاقه ویلبرت داس به دست آمد که در سال 1988 در این شرکت استخدام شده بود. داس پس از فارغ التحصیلی از مدرسه مد، در ابتدا برای طراحی مجموعه آقایان استخدام شده بود، اما به سرعت پله های‌ ترقی را در بالا رفت و در سال 1993 مدیر خلاق این کمپانی شد. دیدگاه داس نزدیک به 20 سال تولید لباس های شرکت و استراتژی های بازاریابی بین المللی آن را هدایت می‌کرد. در این مدت، چندین خط جدید راه اندازی کرد: دیزل سیاه و طلایی (لباس های مجلل روزانه)، کیدز، عینک، کیف، زیورآلات و نهایتا عطر. محصولات این برند از طریق 5000 فروشگاه خرده فروشی در سراسر جهان و همچنین 300 فروشگاه اختصاصی برند دیزل به بازار عرضه می‌شوند.
داس در سال 2009 این شرکت را‌ترک کرد و مدیر خلاقه فعلی آن برونو کالین است.
دیزل بخاطر رویکرد ابتکاری خود در زمینه بازاریابی شناخته شده است. اعتقاد بر این است که این شرکت اولین شرکتی است که لباس خود را از طریق بازی های ویدئویی بازاریابی کرده است. محصولات دیزل از طریق شبکه بازی های اجتماعی پلی استیشن به فروش می‌رسید.
اولین عطر ، عطری اسپورت بود که به طور ساده با نام دیزل شناخته می‌شود و در سال 1996 با همکاری ماربرت عرضه شد. دیزل پیش از عقد قرارداد با لورئال در سال 2006، چندین عطر محبوب را با همکاری ماربرت رونمایی کرده بود. عطرهای دیزلی نیز مانند سایر محصولاتشان برای مخاطبان جوان عرضه می‌شود و به دلیل بسته بندی غیرمعمول آنها که آیتم های غیر معمول مانند مشت (اونلی د بریو) و یک بطری اسپری صنعتی (د گرین سری) مورد توجه قرار می‌گیرد.
تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.