عطر آرامیس 900 – Aramis 900

شناسه محصول: نامعلوم

آرامیس 900 یک عطر کلاسیک مردانه است. توسط عطرساز برنارد چانت ساخته شد که یکی از مشهورترین عطرسازان قرن بیستم بود. آرامیس 900 ترکیبی پیچیده از چوب، گیاهان و ادویه جات است و در میان مردانی که از عطرهای کلاسیک و پیچیده استقبال می کنند، محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

 

برند:ارامیس
حجم

18 میل, 30 میل, 50میل, 100 میل

کلیه محصولات در بسته‌بندی و شیشه‌های عطر قیصری عرضه خواهد شد.

قیمت: 570,000 تومان

توضیحات

آرامیس 900

یک عطر کلاسیک مردانه است. توسط عطرساز برنارد چانت ساخته شد که یکی از مشهورترین عطرسازان قرن بیستم بود. آرامیس 900 ترکیبی پیچیده از مواد طبیعی، مانند چوب، گیاهان و ادویه جات است و در میان مردانی که از عطرهای کلاسیک و پیچیده استقبال می کنند، محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

چانت تصمیم داشت عطری برای مردان بسازد که هم پیچیده و هم مردانه باشد که ذات انسان مدرن را به تصویر بکشد – مطمئن، قوی و ظریف. چانت از دنیای طبیعی الهام گرفت و تصمیم گرفت عطری بسازد که بوی جنگل را پس از باران تابستانی تداعی کند. نتیجه Aramis 900 بود، عطری که هم پیچیده و هم تصفیه شده است. این عطر از ترکیبی از گیاهان، ادویه ها و چوب تشکیل شده است و به عطری کلاسیک برای مردان تبدیل شده است.

آرامیس 900 عطری پیچیده است که از ترکیبات مختلفی تشکیل شده است. نت های ابتدایی عطر شامل گشنیز، نت های سبز، ترنج و لیمو است. گشنیز رایحه ای تند و گیاهی است که حس گرمی را به عطر می بخشد، در حالی که نت های سبز رایحه ای تازه و طبیعی به عطر می بخشد. ترنج و لیمو هر دو مرکباتی هستند که رایحه ای روشن و خوش طعم را به عطر اضافه می کنند.

رایحه آرامیس 900

نت های قلبی آرامیس 900 شامل ریشه زنبق، شمعدانی، یاس، میخک صدپر و گل برف است. ریشه گل زنبق رایحه ای پودری و گلی است که ظرافتی را به عطر می بخشد، در حالی که یاس یک نت گلی شیرین و مست کننده است که اغلب در عطرهای زنانه استفاده می شود. گل برف یک نت گلی لطیف و تازه است که طعم شیرینی را به عطر می بخشد.

نت های پایه آرامیس 900 شامل کهربا، خس خس، خزه درخت بلوط، چوب صندل، نعناع هندی و مشک است. خس خس نت چوبی است که عمق و پیچیدگی را به عطر می بخشد، در حالی که چوب صندل رایحه ای گرم و چوبی است که اغلب در عطرهای مردانه استفاده می شود. نعناع هندی رایحه ای تند و خاکی است که حس گرمی را به عطر می بخشد، در حالی که کهربا رایحه ای گرم و شیرین است که حس حسی را به عطر می بخشد. ترکیب این مواد عطری پیچیده و تصفیه شده ایجاد می کند که هم مردانه و هم ظریف است.

 این عطر به ایجاد استاندارد جدیدی برای عطرهای مردانه کمک کرده است، استانداردی که بر پیچیدگی، ظرافت و مردانگی تاکید دارد. این عطر تقریباً 50 سال است که در بازار وجود داشته است و در تمام این مدت چه از نظر ماندگاری و چه از نظر تاثیرگذاری یک عطر محبوب برای مردان باقی مانده است. به احتمال زیاد تا سالیان متمادی به عنوان یکی از بهترین عطرهای کلاسیک باقی خواهد ماند.

تاکنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
کاربر گرامی! جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید.